w Lumè design studio tworzę przestrzeń do życia...

Projektuję również pojedyncze wnętrza w Twoim domu.

Jeśli chcesz skonsultować swoje pomysły na aranżację wnętrza, lub przedyskutować potencjał planowanego zakupu nieruchomości pod kątem możliwości wnętrzarskich aranżacji. 
Zapraszam Cię na godzinną konsultację z architektem wnętrz. 
Do usłyszenia! 

Design is a process

At Lume, interior design consists of several stages. All this to keep the entire design process in order. After thoroughly understanding the client's needs, we begin the design stage, after which you receive a set of materials that enable you to implement the project yourself.
Communication takes place online!

Let's get to know each other!

1

Get to know yourself! Tell us about yourself, your interior design inspirations and dreams.

We create for you!

2

Each project is an individual project work. We create it according to your guidelines.

Online communication!

3

Each online service on offer is performed remotely, so it does not matter in which part of the world your interior is located.

We provide a complete project!

4

Each project includes complete project documentation. Thanks to this, you can easily implement your interiors designed together with Lume.

Show us the implementation!

5

We will be pleased if you send us photos of the completed interior design.

Media

O mojej pracy piszą i mówią inni w mediach, choć czasami opowiadam
też sama o pasji do projektowania i moich projektach.

Zapraszam do posłuchania podcastów ze mną oraz do poczytania
szerszych opisów o moich projektach.


Każde wnętrze to odzwierciedlenie naszych marzeń, ale również kalka codziennego życia, sposobów spędzania w nich czasu. Przemyślane rozwiązania ułatwiają we wnętrzach mieszkalnych życie, a wyszukane zestawienia materiałów, kolorów i faktur podkreślają indywidualny styl mieszkańców i nadają wnętrzom smaku.

Projekt wnętrz domu bliźniaka; Kraków
"Zaczęło się od projektu łazienki, który nas zachwycił, a skończyło się na projekcie prawie całego domu. Karolina stworzyła Nasze wymarzone, dopracowane w każdym detalu wnętrza. Nie mogliśmy wybrać lepiej! Serdecznie polecam Lume design studio.
Monika&Kuba
Projekt wnętrz domu; Kraków
"Pracę z Karolina rozpoczęliśmy już na etapie zmian deweloperskich, już wtedy przygotowała nasz dom w idealny sposób do dalszych prac, dzięki czemu mogliśmy się skupić na projektowaniu naszych wnętrz bez przeszkód. Karolina w niesamowity sposób przeniosła moje marzenia projektowe na wnętrza, zaznaczając w tym swój wyjątkowy charakter i styl. Serdecznie polecam, bo projekty są fantastyczne! "
Agnieszka&Kuba
Projekt wnętrz mieszkania; Kraków
Cudowna współpraca. Nasz projekt zawierał całe mieszkanie i każdy był zadowolony. Szczególnie zależało nam na pokoju naszej nastolatki, bo jak powszechnie wiadomo, ciężko trafić w takie gusta. Udało się genialnie, a to za sprawą tego, że Karolina potrafi słuchać! I to jest jej największy atut-głowa pełna pomysłów z nastawieniem na komfort klienta. Z pewnością to nie nasza jedyna współpraca. Gorąco polecamy!
Marzena&Maciek z dziećmi
Projekt wnętrz domu pod Krakowem
"(...) od początku bardzo dobrze się nam współpracowało. Było dużo pytań, przesłanych wizualizacji tego co się nam podoba i efekt, który Karolina przedstawiła na projekcie był tym z naszych marzeń, ale to był dopiero początek. Będąc na etapie wykończenia, zostaliśmy zaskoczeni wiele razy jak te pomysły dobrze wyglądają w rzeczywistości. To jest coś niesamowitego. Co bardzo lubię w Karolinie, to bycie konkretnym i stanowczym co jest bardzo pomocne przy takich inwestycjach. Nigdy nie zostawiła mnie bez odpowiedzi na pytania.
Sylwia&Daniel
Previous slide
Next slide

Instagram